Szansa na sukces dla Karoliny Fryt

Nie każdy potrafi wykorzystywać możliwości, jakie daje im los. Jednak dla Karoliny Fryt – aktorki naszego teatru – chcieć to zdecydowanie znaczy móc, co udowodniła wygrywając program “Szansa na sukces”, dzięki swojej determinacji, ambicji, poświęceniu, ciężkiej pracy i przede wszystkim talentowi. 

Szansa na sukces dla Karoliny Fryt

Dlaczego Szansa na sukces?

Nie wiemy, co kierowało Karoliną, gdy zgłaszała się do programu “Szansa na sukces”. Na pewno nie była to chęć zabłyśnięcia w świetle reflektorów – jest ich dostatecznie wiele na sali teatralnej Klubu Pod Jaszczurami, na której występujemy. Być może kierowała się po prostu miłością do śpiewania. 

 

To uczucie, pasję, zaangażowanie i piękny głos zaprezentowała w piosence z repertuaru Maanam pt. “Boskie Buenos” w odcinku poświęconemu opolskim przebojom z lat 80. Jury doceniło jej wykonanie i w związku z tym i dało jej promocję do samego finału Szansy na Sukces.

Szansa na sukces dla Karoliny Fryt

Finałowy odcinek był na żywo transmitowany w niedzielę, 21 kwietnia o godzinie 15:15 na TVP2. W pierwszym etapie Karolina konkurowała z 10 pozostałymi uczestnikami. Wykonała w duecie z Ryszardem Rynkowskim piosenkę “Wypijmy za błędy”. Właśnie tym utworem urzekła telewidzów, którzy w rezultacie, za pośrednictwem oddanych głosów zadecydowali, że chcą zobaczyć Karolinę w wielkim finale.

Los zadecydował, że nasza aktorka ma zaśpiewać utwór z repertuaru Ewy Bem – “Moje serce to jest muzyk”. Zdaje się, że lepiej nie mogła trafić, choć utrzymywała, że jest to dla niej niesamowite wyzwanie. Ponownie oczarowała widzów swoją kreacją sceniczną. W związku z tym, nikogo nie zaskoczył ostateczny werdykt: Karolina Fryt wygrała finał Szansy na Sukces.

Dalsza kariera Karoliny

Ten sukces niewątpliwie otworzy jej drogę do rozwijania kariery muzycznej i kreowania swojej własnej marki. Następnym wielkim krokiem ku temu celowi będzie występ na Festiwalu “Debiuty”, jaki odbędzie się w Opolu 9 czerwca 2023 roku. Możemy zdradzić, że Karolina wykona na nim swój autorski utwór pt. “Wykrzycz”. Z tym samym utworem wygrała miesiąc temu organizowany przez Teatr Turniej Jednego Wiersza.

Na zakończenie nie pozostaje nam nic innego, jak tylko serdecznie pogratulować naszej aktorce i życzyć jej dalszych osiągnięć. Mamy nadzieję, że pomiędzy goszczeniem na wielkim ekranie, znajdzie czas również na występy na naszej teatralnej scenie w spektaklu muzycznym “Nick Cave. Ballady kochanków i morderców”.

Szansa na sukces dla Karoliny Fryt

Comments are closed.