Turniej Jednego Wiersza 2024

Turniej Jednego Wiersza 2024

turniej jednego wiersza 2024

W legendarnym krakowskim Teatrze 38 co miesiąc odbywał się event wyjątkowy i nieprzewidywalny. Tak naprawdę jedyną zasadą panującą w konkursie była… dowolność. Teraz my wskrzeszamy Turniej Jednego Wiersza. Kto wie, może stanie się on zupełnie nową tradycją, a Turniej Jednego Wiersza 2024 będzie właśnie tą edycją, która wciągnie w tę przygodę Ciebie?

 

Jeden wiersz.
Jeden uczestnik na scenie.
Forma dowolna.

Brak innych ograniczeń.

 

Zgłoszenia w postaci nagrań wideo przyjmujemy od 08.04 do 29.04 pod adresem email: jaszczurowelaury@gmail.com.

 

Finał Turnieju Jednego Wiersza Edycji 3/ 2024 odbędzie się 19.05 w sali Teatru 38 w Klubie Pod Jaszczurami przy Rynku Głównym w Krakowie. 

 

Zwycięzca Turnieju otrzyma nagrodę w wysokości 1000 zł, Jaszczurowy Laur oraz indywidualne 3-godzinne warsztaty z aktorką Jolantą Gibas. Ponadto Organizatorzy przewidują dwie nagrody o wysokości 500 zł. Przyznamy też Nagrodę Publiczności. Będzie nią voucher w wysokości 100 PLN do wykorzystania na produkty dostępne w Klubie Pod Jaszczurami oraz podwójne zaproszenie na spektakl Teatru Przypadków Feralnych.

 

W karcie zgłoszenia prosimy uzupełnić podstawowe informacje o kandydacie. W krótkim opisie występu podać preferowaną formę występu (recytacja, piosenka aktorska, inne) oraz podstawowej dane techniczne (rekwizyty, preferowane oświetlenie, inne dane: akompaniament na żywo/podkład muzyczny).

Na zakończenie warto zajrzeć na stronę pierwszej i drugiej edycji Turnieju. Możecie tam zapoznać się na przykład z listą finalistów, z Jury czy z fotorelacją z Finału. Jeśli jesteście ciekawi, zapraszamy poniżej: