“Na pełnym morzu” znowu u Feralnych

na pełnym morzu

 

W maju 2019 czterokrotnie zagraliśmy “Na pełnym morzu” – komedię na podstawie tekstu Sławomira Mrożka. Spotkaliśmy się z zaskakująco pozytywnym odbiorem, jednak pech nie opuścił nas na długo. W związku z koniecznością zakończenia współpracy z jednym z aktorów, spektakl zniknął z afisza po zaledwie czterech przedstawieniach. Jak jednak wiecie, jesteśmy nieugięci (sami nie wiemy skąd w nas aż taka determinacja). Po dwóch latach (w tym roku pandemicznej izolacji) wracamy z całkiem nowym starym spektaklem! Wypływamy na pełne morze.

na pełnym morzu

Dlaczego miałoby Was to ekscytować? Dobre pytanie. Więc po pierwsze: mamy zupełnie nowych rozbitków. Ze starej załogi zachowaliśmy hazardzistę i listonosza… ale teraz w zupełnie nowych wcieleniach. Poza tym, wzbogaciliśmy się o zupełnie nowe twarze. Brzmi strasznie? Tak właśnie będzie.

Po drugie – po raz pierwszy zapraszamy Was na spektakl jako fundacja. Nigdy dotychczas nie współpracowaliśmy z portalem e-Wejściówki (patrząc z perspektywy – co za strata), ani nie zapraszaliśmy do tajnego stowarzyszenia przyjaciół teatru w ramach wsparcia nas na witrynie Patronite. Wszystko zrobiło się jakoś bardziej poważne… ale nie martwcie się, Wy wciąż nie musicie (a wręcz nie powinniście!) traktować nas na serio.

W końcu to ponury chory absurd.

na pełnym morzu

 

 

NA PEŁNYM MORZU – 2021

Ceny biletów: 50 zł bilet cały/30 zł bilet ulgowy

Uwaga! W cenie biletu darmowe piwo dzięki uprzejmości Klubu Pod Jaszczurami!

W celu zakupu biletu prosimy o dokonanie stosownej wpłaty na konto bankowe fundacji:85 1870 1045 2083 1070 2344 0001oraz przesłanie dowodu wpłaty na adres: teatr.przypadkow.feralnych@gmail.com.

Zapraszamy również do zakupu biletów przez portal e-Wejściówki pod linkiem: https://ewejsciowki.pl/…/teatr-przypadkow-feralnych,1092

W związku z sytuacją pandemiczną liczba publiczności ograniczona do 25 osób.


GRUBY – Magdalena Jewuła/Michał Szafarski
ŚREDNI – Stanisław Chucher/Justyna Czort
MAŁY – Zuzanna Gac/Mikołaj Maciejski
LISTONOSZ – Emilia Reszka

Reżyseria: Michał Szafarski

Rekwizyty: Sara Czechowska
Muzyka: Maksymilian Czarnecki

Na podstawie dramatu Sławomira Mrożka.

Więcej o spektaklach reżysera Michała Szafarskiego pod linkami: