Andrzejki w Krakowie – feralna impreza w Klubie Pod Jaszczurami

Andrzejki w Krakowie – bo dlaczego nie? W  listopadowy wieczór  Klub pod Jaszczurami w  Krakowie zamienił się w miejsce pełne magii, wróżb i czarów, a wszystko za sprawą wróżek z Teatru Przypadków Feralnych. Jesteście ciekawi jak to było? 

Przeczytajcie resztę… W każdym razie na pewno nie przychodźcie za rok! 

Andrzejki w Krakowie

W przeciwieństwie do codziennego kulturalnego klimatu miejsca, ten wieczór w Klubie Pod Jaszczurami był niezwykły. Już od wejścia dało się wyczuć tą niezwykłą, enigmatyczna energię. Coś wisiało w powietrzu…. MAGIA! Po sali tanecznej wędrowały tylko w sobie znanym kierunku wróżki. Wróżka Zuzanna tasująca karty tarota, wróżka Natalia patrząca głęboko w oczy, wróżka Justyna niosąca misę prawdy, wróżka Magdalena rozdająca wróżby przeznaczenia spisane na kartach podczas księżycowej pełni….

Szwendały się i szeptały pod nosem swoje zaklęcia, zachęcające nieszczęśników do odwiedzenia ich w foyer prawdy. Myślicie, że ktoś przyszedł?

Czar został rzucony i korytarz magii zapełnił się prawdziwym tłumem. 

Na sali teatralnej wraz z Alicją, Hanną i Stanisławem można było wspólnie zaśpiewać hity wszechczasów.  Wróżki na co dzień spotkać można  w  Teatrze Przypadków Feralnych. Poznaj jepod linkiem. Wróżą jednak tylko w tą jedną noc – Andrzejki w Krakowie. Pytaliście więc o swoją przyszłość kart tarota, odczytywaliście swoje przeznaczenie z linii dłoni, sprawdzaliście, co Was czeka w nadchodzącym roku poprzez lanie wosku. Myśleliście, że w nowym roku czeka Was w końcu dużo szczęścia? Cóż, na pewno nie, jeśli wciąż będziecie odwiedzać nasze feralne spektakle i czytać naszą stronę…