Niekochane uczucia odchodzą

Koncert “Niekochane uczucia odchodzą” zabrał nas w podróż w głąb uczuć – tych kochanych, niekochanych, niespełnionych i spełnionych. Przy dźwiękach piosenek Kingi Przewrockiej odwiedziliśmy krainę historii pisanych przy filiżance kawy o drobnym odcieniu odrobiny absurdu – lecz bardzo delikatnym. W końcu te utwory kiedyś wydarzyły się naprawdę.

niekochane uczucia odchodzą

Kinga Przewrocka to krakowska wokalistka i pianistka. W roku 2021 opublikowała płytę “Czekam”, która zawiera 6 autorskich piosenek, inspirowanych własnymi przeżyciami i refleksjami. Znajdują się na niej wszystkie dźwięki, słowa i myśli, które od dawna czekały, aby wydostać się na zewnątrz i ułożyć w melodię.

Spektakl “Niekochane uczucia odchodzą” powstał we współpracy Kingi Przewrockiej oraz aktorki Teatru Przypadków Feralnych Magdaleny Jewuły, które wspólnie stworzyły autorski scenariusz, będący sceniczną adaptacją płyty. Pechowo, przytrafiło się im wystawić go 24 września na naszej scenie w Klubie Pod Jaszczurami.

Warto wspomnieć, że koncert spotkał się z na tyle pozytywnym przyjęciem, że zaplanowaliśmy jego powtórkę na 16 października. Jeszcze możecie rezerwować miejsca!

Na koniec zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją z koncertu. Cieszymy się, że pomimo wątpliwej renomy mamy szanse współuczestniczyć w wydarzeniach młodych, rozwijających się krakowskich artystów. Niech żyje impresariat!

Koncert “Niekochane uczucia odchodzą” nie jest pierwszym projekt impresaryjnym Teatru. W lutym bieżącego roku wystawiliśmy tekst młodego dramaturga Antona Hanskiego w ramach czytania performatywnego “Skinia”