Turniej Jednego Wiersza 2023

Turniej Jednego Wiersza 2023

W legendarnym krakowskim Teatrze 38 co miesiąc odbywał się event wyjątkowy i nieprzewidywalny. Tak naprawdę jedyną zasadą panującą w konkursie była… dowolność. Teraz my wskrzeszamy Turniej Jednego Wiersza. Kto wie, może stanie się on zupełnie nową tradycją, a Turniej Jednego Wiersza 2023 będzie właśnie tą edycją, która wciągnie w tę przygodę Ciebie?

 

Jeden wiersz.
Jeden uczestnik na scenie.
Forma dowolna.

Brak innych ograniczeń.

 

Zgłoszenia w postaci nagrań wideo przyjmujemy od 01.04 do 23.04 pod adresem email: jaszczurowelaury@gmail.com.

 

Finał Turnieju Jednego Wiersza Edycji 2/ 2023 odbędzie się 07.05 w sali Teatru 38 w Klubie Pod Jaszczurami przy Rynku Głównym w Krakowie. 

 

Zwycięzca Turnieju otrzyma nagrodę w wysokości 1000 zł. Ponadto Organizatorzy przewidują dwie nagrody o wysokości 500 zł. Przyznamy też Nagrodę Publiczności. Będzie nią voucher w wysokości 100 PLN do wykorzystania przy barze Klubu Pod Jaszczurami oraz podwójne zaproszenie na spektakl Teatru Przypadków Feralnych.

 

W karcie zgłoszenia prosimy uzupełnić podstawowe informacje o kandydacie. W krótkim opisie występu podać preferowaną formę występu (recytacja, piosenka aktorska, inne) oraz podstawowej dane techniczne (rekwizyty, preferowane oświetlenie, inne dane: akompaniament na żywo/podkład muzyczny). 

Na zakończenie warto zajrzeć na stronę pierwszej edycji Turnieju. Możecie tam zapoznać się na przykład z listą finalistów, z Jury czy z fotorelacją z Finału. Jeśli jesteście ciekawi, zapraszamy tutaj.

Comments are closed.