RODZINNE SZCZĘŚCIE – K. I. Gałczyński – Teatrzyk Zielona Gęś

Animacja na podstawie „Rodzinne szczęście” Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego. Innymi słowy, wesołego jajka, wesołego kurczaczka, a może tylko smacznego?… Na dodatek, udanego śmigusa, mokrego dyngusa, leniwego Alleluja i do zobaczenia. Albo nie.

Wystąpili:

BABUNIA – Justyna Czort

MAMUNIA – Marta Łokietek

TATUNIO – Mikołaj Maciejski

OSIOŁEK PORFIRION – Michał Szafarski

Reżyseria i grafika – Natalia Mazurkiewicz

Montaż – Michał Szafarski

Po pierwsze, zanim pojawi się rodzinne szczęście, należy nawiązać cichy romans. Dodatkowo, możemy zaoferować Wam gotowy przepis na pierwszą randkę, a nawet na właściwe menu. Zapraszamy na animację “On nie doczekał się”!

rodzinne szczęście

Na zakończenie: animacje na podstawie krótkich form dramatycznych Konstantego Ignacego Gałczyńskiego to wirtualna scena Teatru Przypadków Feralnych. Pandemia wirusa Covid-19 uniemożliwiła organizację wydarzeń kulturalnych na żywo. W konsekwencji zostaliśmy zmuszeni do przeniesienia działań w przestrzeń Internetu. Dlatego wszystkich widzów przepraszamy za to ograniczenie. Liczymy też, że wkrótce zobaczymy się podczas spektakli organizowanych na żywo w Klubie Pod Jaszczurami i w Artetece WBP w Krakowie. W międzyczasie nie odwiedzajcie przypadkiem naszych funpage’y na Facebooku lub Instagramie, gdzie masochistyczna potrzeba pozostania zapamiętanym zmusza nas do urozmaicania czasu pandemii. Innymi słowy: przecież nie chcecie wygrać feralnej maseczki w konkursie, albo oglądać smutnych komiksów o dwóch nieszczęśliwych kleksach. Dlatego nie zaglądajcie tam!

Przecież nie warto!

To tylko ponury chory absurd.