ON NIE DOCZEKAŁ SIĘ – K. I. Gałczyński – Teatrzyk Zielona Gęś

Animacja na podstawie „On nie doczekał się” Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego. Innymi słowy, pomagamy, gdybyście nie mieli pomysłu, co podać na romantyczną kolację. Na dodatek, może nauczymy Was nowego przepisu?

 

Wystąpili:

ONA – Martyna Fras

ON – Marcin Mrozowski

Reżyseria i montaż – Michał Szafarski

Grafika – Natalia Mazurkiewicz

 

On nie doczekał się.Miłość potrafi być straszna. Dodatkowo, inną straszną rzeczą są opowieści o duchach. Jednak, może lubicie takie rzeczy i macie ochotę na jedną strrrrraszną historię?

on nie doczekał się

Inne filmiki z serii:

Na zakończenie: animacje na podstawie krótkich form dramatycznych Konstantego Ignacego Gałczyńskiego to wirtualna scena Teatru Przypadków Feralnych. Pandemia wirusa Covid-19 uniemożliwiła organizację wydarzeń kulturalnych na żywo. W konsekwencji zostaliśmy zmuszeni do przeniesienia działań w przestrzeń Internetu. Wszystkich widzów przepraszamy za to ograniczenie. Liczymy też, że wkrótce zobaczymy się podczas spektakli organizowanych na żywo w Klubie Pod Jaszczurami i w Artetece WBP w Krakowie. W międzyczasie nie odwiedzajcie przypadkiem naszych funpage’y na Facebooku lub Instagramie, gdzie masochistyczna potrzeba pozostania zapamiętanym zmusza nas do urozmaicania czasu pandemii. Innymi słowy: przecież nie chcecie wygrać feralnej maseczki w konkursie, albo oglądać smutnych komiksów o dwóch nieszczęśliwych kleksach. Dlatego nie zaglądajcie tam!

Przecież nie warto!

To tylko ponury chory absurd.